March 1, 2017

Cambridge Michigan CaMLA

CaMLA (Cambridge Michigan Language Assessments)

CaMLACaMLA – Cambridge Michigan Language Assessments je grupa ispita koji testiraju poznavanje američkog engleskog jezika. Nastali su kao produkt neprofitne saradnje Univerziteta Michigan i Cambridge ESOL-a. Obe institucije su sa dugim i zavidnim poslovanjem na polju procenjivanja znanja engleskog jezika, podučavanja i istraživanja.

Ispiti su međunarodno priznati prilikom upisa na studije ili zapošljavanja u zemljama engleskog govornog područja. Priznati su i u zemljama gde postoje katedre američkih ili britanskih fakulteta koji prihvataju ove sertifikate kao zvanični dokument o poznavanju engleskog jezika.

 

Ispiti se razlikuju prema nameni za koju se polažu. Klasifikovani su kao: ECCE, ECPE, MELAB, MET, YLTE, GSI OET.

 

Ukoliko Vas zanima više, javite nam se: kontakti